Що таке сток?

Сток — це непроданий одяг від відомих брендів із фірмових магазинів Європи. Саме слово “Stock” у перекладі з англійської означає складські залишки одягу чи взуття. Як Ви знаєте, світ моди дуже динамічний, колекції одягу та асортимент в фірмових магазинах змінюються постійно. Щоб нереалізований товар не залежувався на складах займаючи їх площу, та старіючи, — для виробників та мереж магазинів краще його продати хоча б по низькій ціні. Це новий одяг, на відміну від секонд-хенду і так званої “гуманітарки”, з якими часто плутають сток.

Ми постачаємо саме такий товар, який виготовлений якісно і з якісних матеріалів, та просто красивий, стильний і, що головне, — ексклюзивний. Придбавши таку річ у нас ви можете бути впевнені, що не зустрінете на вулиці когось в такому самому.

Через сильну конкуренцію фірми дуже часто впроваджують нові колекції і часто змінюють астортимент, тому виробники стараються позбутися цих непроданих надлишків товару навіть за дуже низькими цінами, адже для них це і так вигідніше ніж цей товар займатиме цінну площу складів. Саме такий товар ми і поставляємо.

Сток одяг і взуття у всьому світі дуже популярні завдяки високій фірмовій якості і доступним цінам.