Компанія пропонує своїм покупцям різні варіанти доставки товарів.

Звертаємо вашу увагу на те, що всі ціни в каталозі вказані без урахування витрат на доставку. Витрати на упаковку і пересилання замовлення по Україні несе Покупець незалежно від суми покупки. Транспортними фірмами доставляються тільки замовлення, оплачені по передоплаті. Оплата замовлення при отриманні товару можлива тільки в доставці “Нова пошта” або “Укрпошта”. Після того як ми отримаємо підтвердження оплати, наш менеджер зв’яжеться з вами, щоб уточнити день доставки. Після відправлення замовлення ми повідомимо Вам номер багажної декларації та дату прибуття замовлення у ваше місто.

Доставка по Україні. Існуючі способи доставки:

1. “Нова Пошта” www.novaposhta.ua

Доставка відбувається зі складу перевізника з міста відправника на склад перевізника в місті одержувача. Оплата послуги з доставки вантажу здійснюється самостійно при отриманні вантажу на складі перевізника.
Увага! ОДЕРЖУВАЧ ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ МАТИ ПРИ СОБІ ПАСПОРТ І ЗНАТИ НОМЕР ДЕКЛАРАЦІЇ. Номер декларації, дату відправлення та термін доставки можна дізнатися у менеджера магазину “Парфумер” (ці дані менеджер отримає у оператора компанії перевізника). Розрахувати приблизну вартість доставки і докладніше дізнатися про документи, які Ви повинні мати при собі при отриманні товару, Ви можете на офіційному сайті транспортної компанії “Нова пошта” – www.novaposhta.ua